COVID – Lázně 2022

scrolldown
Roll down

COVID – Lázně 2022

Vážení klienti,

od 07.1.2022 naleznete na webu www.kudyznudy.cz možnost podpory projektem COVID-Lázně, voucher v hodnotě 2.000,-- Kč na osobu a pobyt.  Tento voucher lze využít na konkrétní pobytové programy, uvedené níže, splňující podmínky pro udělení slevy 2 000 Kč.  Mimo jiné se jedná o  čerpání dospělou osobou s trvalým pobytem v EU/EEA, nejméně 5 obvyklých lázeňských procedur, čerpání služeb od 09.01.2022 nejdéle do 23. 12. 2022. 

 sleva poskytnuta dospělé osobě od 18 let, která si pobyt objedná online protsřednictvím tohoto webu anebo přímo u rezervačního oddělení či recepce hotelu.

Nabízíme dva vyzkoušené populární pobyty na prevenci, odpočinek i následnou péči po onemocnění COVID. Sleva je poskytnuta dospělé osobě od 18 let, která si pobyt objedná online prostřednictvím tohoto webu anebo přímo u rezervačního oddělení či recepce hotelu.

Počet pobytů je omezen a musí být dopředu již při rezervaci  odsouhlaseno hotelem, že bude hotelem  voucher akceptován. Voucher není nutné mít vytištěn, pouze  hotelu nahlásít při rezervaci jeho číslo. Děkujeme za pochopení, že není možné zpětně si nárokovat slevu, která nebyla hotelem potvrzena či odsouhlasena.

Objednáváte-li / rezervujete-li online  jeden ze dvou balíčků níže, do poznámky k rezervaci vložíte informaci  " COVID sleva – lázně 2022" (popřípadě po online rezervaci nám pošlete e-mail), a automaticky bude částka 2 000,-- Kč na osobu odečtena z celkové ceny pobytu. 

Vyberte si jeden z atraktivních pobytů se slevou 2000 Kč na osobu

Pobyt "Vitalita bonus"  >>více

Pobyt "Covid lázně 2022" >>více