Objevte komfort našeho

Ubytování

scrolldown
Roll down

Ubytování

Hotel Excelsior, který těží z více než 150leté tradice a jenž je součástí společnosti GALA HOTELS, s. r. o., měl možnost přivítat jako své hosty nejen egyptského pašu Hasana (1875) nebo saského korunního prince Bernarda (1878) či ruského spisovatele L. N. Tolstého (1910), ale i finského a českého předsedu vlády, velvyslance Spojených států, Austrálie, Spojeného království, Itálie a Rakouska, stejně jako spoustu celebrit a sportovců.

Od roku 1871 hotel nabízí svým hostům pobyt ve 61 pokojích, z nichž 6 jsou apartmá. Prostorné a prosvětlené pokoje a apartmá jsou zařízeny v klasickém stylu devatenáctého století. Všechny pokoje a apartmány směřující na jih nebo jihozápad mají inspirující okolí s nádherným panoramatickým výhledem na Mariánské Lázně. V apartmánech o velikosti od 30 m² do 45 m² jsou pak k dispozici luxusně vybavené mramorové koupelny.

Z apartmánů přímo dýchá atmosféra Belle époque s ozdobnou štukaturou a nařasenými závěsy v secesním stylu. Nábytek a dekorace ve stylu přelomu století (kolem roku 1900) dotvářejí jejich nezvyklou majestátnost a pocit nostalgie.

Zvláště okouzlující jsou prosluněné a prostorné dvoulůžkové pokoje kategorie De Luxe, Superior a Standard. Na všech 61 pokojích je k dispozici minibar, trezor, satelitní TV s integrovaným rádiem a bezdrátovým nebo LAN přístupem k internetu.

V hotelu Excelsior jsou k dispozici tyto kategorie pokojů:

  • 3 King Suite

  • 3 Suite

  • 8 dvoulůžkových pokojů Standard
  • 19 dvoulůžkových pokojů Superior

  • 18 dvoulůžkových pokojů De Luxe
  • 10 jednolůžkových pokojů Standard

Čti více Méně

 

Jednolůžkové pokoje

Jednolůžkové pokoje představují historii našeho hotelu a jeho unikátních rysů, jako jsou originální štuky z 19. století. Součástí všech pokojů je koupelna se sociálním zařízením, LCD televizor, telefon, bezplatné připojením k internetu, minibar a trezor.

 

altaltDvoulůžkové pokoje

Dvoulůžkové pokoje představují historii našeho hotelu a jeho unikátních rysů, jako jsou originální štuky z 19. století. Součástí všech pokojů typu De Luxe, Comfort a Standard je koupelna se sociálním zařízením, LCD televizor, telefon, bezplatné připojením k internetu, minibar a trezor.

 

altaltApartmány

Interiér typu pokojů suite připomínají život a činy slavných osobností z historie celého světa. Součástí všech pokojů typu suite je koupelna se sociálním zařízením, LCD televizor, telefon, bezplatné připojením k internetu, minibar, trezor, zařízení pro přípravu kávy a čaje. Každý z našich pokojů je jedinečný co do vybavení a celkového dojmu – musíte proto přijet několikrát, abyste zažili jedinečnou atmosféru každého z nich.

 

altalt